April

Friday 19 April 2019

Vanarama National League

15:00
AFC Fylde
vs
Barnet
15:00
Boreham Wood
vs
Salford City
15:00
Bromley
vs
Solihull Moors
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Eastleigh
15:00
Dover Athletic
vs
Aldershot Town
15:00
Gateshead
vs
Chesterfield
15:00
Hartlepool United
vs
FC Halifax Town
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Ebbsfleet United
15:00
Leyton Orient
vs
Harrogate Town
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Maidenhead United
vs
Barrow
15:00
Maidstone United
vs
Braintree Town
15:00
Wrexham
vs
Sutton United

Vanarama National League North

15:00
Ashton United
vs
Chester
15:00
Blyth Spartans
vs
Guiseley
15:00
Brackley Town
vs
Boston United
15:00
Curzon Ashton
vs
Southport
15:00
Darlington
vs
Bradford (Park Avenue)
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Leamington
15:00
York City
vs
Spennymoor Town

Vanarama National League South

15:00
Chippenham Town
vs
Torquay United
15:00
Hungerford Town
vs
Bath City
15:00
St Albans City
vs
East Thurrock United
15:00
Welling United
vs
Chelmsford City
15:00
Woking
vs
Concord Rangers

Saturday 20 April 2019

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
FC United Of Manchester
13:00
Chorley
vs
Stockport County
15:00
Hereford
vs
AFC Telford United
15:00
Nuneaton Borough
vs
Altrincham

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Eastbourne Borough
vs
Dartford
15:00
Oxford City
vs
Slough Town
15:00
Truro City
vs
Gloucester City
15:00
Wealdstone
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Weston-super-Mare AFC
vs
Hampton & Richmond Borough

Monday 22 April 2019

Vanarama National League

15:00
Aldershot Town
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Barnet
vs
Bromley
15:00
Barrow
vs
Hartlepool United
15:00
Braintree Town
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Chesterfield
vs
Boreham Wood
15:00
Eastleigh
vs
Maidenhead United
15:00
Ebbsfleet United
vs
Dover Athletic
15:00
FC Halifax Town
vs
Wrexham
15:00
Harrogate Town
vs
Gateshead
15:00
Salford City
vs
AFC Fylde
15:00
Solihull Moors
vs
Leyton Orient
15:00
Sutton United
vs
Maidstone United

Vanarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Alfreton Town
15:00
Altrincham
vs
Hereford
15:00
Boston United
vs
Ashton United
15:00
Bradford (Park Avenue)
vs
York City
15:00
Chester
vs
Brackley Town
15:00
FC United Of Manchester
vs
Blyth Spartans
15:00
Guiseley
vs
Darlington
15:00
Leamington
vs
Nuneaton Borough
15:00
Southport
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Spennymoor Town
vs
Chorley
15:00
Stockport County
vs
Curzon Ashton

Vanarama National League South

15:00
Bath City
vs
Oxford City
15:00
Chelmsford City
vs
Wealdstone
15:00
Concord Rangers
vs
St Albans City
15:00
Dartford
vs
Billericay Town
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Woking
15:00
East Thurrock United
vs
Welling United
15:00
Gloucester City
vs
Chippenham Town
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Truro City
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Weston-super-Mare AFC
15:00
Slough Town
vs
Eastbourne Borough
15:00
Torquay United
vs
Hungerford Town

Saturday 27 April 2019

Vanarama National League

12:30
AFC Fylde
vs
FC Halifax Town
12:30
Boreham Wood
vs
Eastleigh
12:30
Bromley
vs
Ebbsfleet United
12:30
Dagenham & Redbridge
vs
Solihull Moors
12:30
Dover Athletic
vs
Sutton United
12:30
Gateshead
vs
Barrow
12:30
Hartlepool United
vs
Salford City
12:30
Havant & Waterlooville
vs
Barnet
12:30
Leyton Orient
vs
Braintree Town
12:30
Maidenhead United
vs
Chesterfield
12:30
Maidstone United
vs
Aldershot Town
12:30
Wrexham
vs
Harrogate Town

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Chester
15:00
Ashton United
vs
Altrincham
15:00
Blyth Spartans
vs
Southport
15:00
Brackley Town
vs
FC United Of Manchester
15:00
Chorley
vs
Bradford (Park Avenue)
15:00
Curzon Ashton
vs
Spennymoor Town
15:00
Darlington
vs
Leamington
15:00
Hereford
vs
Boston United
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Guiseley
15:00
Nuneaton Borough
vs
Stockport County
15:00
York City
vs
AFC Telford United

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Bath City
15:00
Chippenham Town
vs
Chelmsford City
15:00
Eastbourne Borough
vs
Concord Rangers
15:00
Hungerford Town
vs
East Thurrock United
15:00
Oxford City
vs
Dartford
15:00
St Albans City
vs
Torquay United
15:00
Truro City
vs
Slough Town
15:00
Wealdstone
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Welling United
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Weston-super-Mare AFC
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Woking
vs
Gloucester City

Latest news

There Are Plenty Of Good Friday Easter Crackers In Store
Vanarama National League There Are Plenty Of Good Friday Easter Crackers In Store

Easter has arrived - so who will have a cracking Bank Holiday and which teams will be left with egg on their faces?

Orient Goalkeeper Brill Wants To Have A Very Good Friday
Leyton Orient Orient Goalkeeper Brill Wants To Have A Very Good Friday

It’s a good job Dean Brill hasn’t got any nerves about the title race, as his wife would be adding to them.

What’s In Store On Friday In The National League South?
Vanarama National League South What’s In Store On Friday In The National League South?

With the first half of the Easter weekend split into two, the opening five matches offer plenty of interest.