Saturday 4 April 2020

MANarama National League

15:00
Aldershot Town
vs
Solihull Moors
15:00
Barnet
vs
Notts County
15:00
Chesterfield
vs
Boreham Wood
15:00
Chorley
vs
Sutton United
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
FC Halifax Town
15:00
Eastleigh
vs
Barrow
15:00
Ebbsfleet United
vs
AFC Fylde
15:00
Harrogate Town
vs
Woking
15:00
Hartlepool United
vs
Maidenhead United
15:00
Stockport County
vs
Yeovil Town
15:00
Torquay United
vs
Bromley
15:00
Wrexham
vs
Dover Athletic

MANarama National League North

15:00
Altrincham
vs
Gloucester City
15:00
Blyth Spartans
vs
Alfreton Town
15:00
Boston United
vs
Spennymoor Town
15:00
Brackley Town
vs
York City
15:00
Curzon Ashton
vs
Leamington
15:00
Farsley Celtic
vs
Chester
15:00
Gateshead
vs
AFC Telford United
15:00
Guiseley
vs
Southport
15:00
Hereford
vs
Kings Lynn Town
15:00
Kettering Town
vs
Darlington
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Bradford Park Avenue

MANarama National League South

15:00
Bath City
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Billericay Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Braintree Town
vs
Welling United
15:00
Dorking Wanderers
vs
Concord Rangers
15:00
Eastbourne Borough
vs
Hungerford Town
15:00
Maidstone United
vs
Dartford
15:00
Oxford City
vs
Chelmsford City
15:00
Slough Town
vs
Chippenham Town
15:00
St. Albans City
vs
Tonbridge Angels
15:00
Wealdstone
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Weymouth
vs
Hemel Hempstead Town

Friday 10 April 2020

MANarama National League

15:00
Bromley
vs
Maidenhead United
15:00
Chesterfield
vs
Stockport County
15:00
Chorley
vs
Notts County
15:00
Eastleigh
vs
Solihull Moors
15:00
Ebbsfleet United
vs
Boreham Wood
15:00
FC Halifax Town
vs
Barrow
15:00
Harrogate Town
vs
AFC Fylde
15:00
Sutton United
vs
Aldershot Town
15:00
Torquay United
vs
Barnet
15:00
Woking
vs
Dover Athletic
15:00
Wrexham
vs
Hartlepool United
15:00
Yeovil Town
vs
Dagenham & Redbridge

MANarama National League North

15:00
Altrincham
vs
Boston United
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Darlington
15:00
Gateshead
vs
York City
15:00
Gloucester City
vs
Brackley Town
15:00
Guiseley
vs
Blyth Spartans
15:00
Hereford
vs
Chester
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Kettering Town
15:00
Kings Lynn Town
vs
Farsley Celtic
15:00
Leamington
vs
AFC Telford United
15:00
Southport
vs
Alfreton Town
15:00
Spennymoor Town
vs
Curzon Ashton

MANarama National League South

15:00
Bath City
vs
Slough Town
15:00
Braintree Town
vs
Dartford
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Eastbourne Borough
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Dorking Wanderers
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Tonbridge Angels
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Oxford City
15:00
Hungerford Town
vs
Wealdstone
15:00
Maidstone United
vs
Concord Rangers
15:00
St. Albans City
vs
Billericay Town
15:00
Welling United
vs
Chelmsford City
15:00
Weymouth
vs
Chippenham Town

Monday 13 April 2020

MANarama National League

15:00
AFC Fylde
vs
FC Halifax Town
15:00
Aldershot Town
vs
Torquay United
15:00
Barnet
vs
Wrexham
15:00
Barrow
vs
Chesterfield
15:00
Boreham Wood
vs
Bromley
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Eastleigh
15:00
Dover Athletic
vs
Sutton United
15:00
Hartlepool United
vs
Chorley
15:00
Maidenhead United
vs
Yeovil Town
15:00
Notts County
vs
Ebbsfleet United
15:00
Solihull Moors
vs
Woking
15:00
Stockport County
vs
Harrogate Town

MANarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Southport
15:00
Alfreton Town
vs
Guiseley
15:00
Blyth Spartans
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Boston United
vs
Gloucester City
15:00
Brackley Town
vs
Hereford
15:00
Chester
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Curzon Ashton
vs
Kings Lynn Town
15:00
Darlington
vs
Altrincham
15:00
Farsley Celtic
vs
Gateshead
15:00
Kettering Town
vs
Leamington
15:00
York City
vs
Spennymoor Town

MANarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Chelmsford City
vs
Maidstone United
15:00
Chippenham Town
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Concord Rangers
vs
St. Albans City
15:00
Dartford
vs
Hungerford Town
15:00
Dorking Wanderers
vs
Braintree Town
15:00
Eastbourne Borough
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Oxford City
vs
Bath City
15:00
Slough Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Tonbridge Angels
vs
Welling United
15:00
Wealdstone
vs
Weymouth

Saturday 18 April 2020

MANarama National League

15:00
Bromley
vs
Hartlepool United
15:00
Chesterfield
vs
Barnet
15:00
Chorley
vs
Maidenhead United
15:00
Eastleigh
vs
Stockport County
15:00
Ebbsfleet United
vs
Solihull Moors
15:00
FC Halifax Town
vs
Aldershot Town
15:00
Harrogate Town
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Sutton United
vs
Boreham Wood
15:00
Torquay United
vs
Dover Athletic
15:00
Woking
vs
AFC Fylde
15:00
Wrexham
vs
Notts County
15:00
Yeovil Town
vs
Barrow

MANarama National League North

15:00
Altrincham
vs
Brackley Town
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Alfreton Town
15:00
Gateshead
vs
Kettering Town
15:00
Gloucester City
vs
Chester
15:00
Guiseley
vs
Boston United
15:00
Hereford
vs
Blyth Spartans
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Curzon Ashton
15:00
Kings Lynn Town
vs
AFC Telford United
15:00
Leamington
vs
York City
15:00
Southport
vs
Darlington
15:00
Spennymoor Town
vs
Farsley Celtic

MANarama National League South

15:00
Bath City
vs
Chelmsford City
15:00
Braintree Town
vs
Chippenham Town
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Dorking Wanderers
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Eastbourne Borough
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Oxford City
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Dartford
15:00
Hungerford Town
vs
Billericay Town
15:00
Maidstone United
vs
Wealdstone
15:00
St. Albans City
vs
Slough Town
15:00
Welling United
vs
Concord Rangers
15:00
Weymouth
vs
Tonbridge Angels

Saturday 25 April 2020

MANarama National League

17:20
AFC Fylde
vs
Bromley
17:20
Aldershot Town
vs
Ebbsfleet United
17:20
Barnet
vs
Eastleigh
17:20
Barrow
vs
Woking
17:20
Boreham Wood
vs
Chorley
17:20
Dagenham & Redbridge
vs
Chesterfield
17:20
Dover Athletic
vs
Harrogate Town
17:20
Hartlepool United
vs
Torquay United
17:20
Maidenhead United
vs
Sutton United
17:20
Notts County
vs
Yeovil Town
17:20
Solihull Moors
vs
FC Halifax Town
17:20
Stockport County
vs
Wrexham

MANarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Alfreton Town
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Blyth Spartans
vs
Leamington
15:00
Boston United
vs
Hereford
15:00
Brackley Town
vs
Gateshead
15:00
Chester
vs
Spennymoor Town
15:00
Curzon Ashton
vs
Guiseley
15:00
Darlington
vs
Kings Lynn Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Altrincham
15:00
Kettering Town
vs
Southport
15:00
York City
vs
Gloucester City

MANarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Chelmsford City
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Chippenham Town
vs
Hungerford Town
15:00
Concord Rangers
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Dartford
vs
Weymouth
15:00
Dorking Wanderers
vs
St. Albans City
15:00
Eastbourne Borough
vs
Braintree Town
15:00
Oxford City
vs
Welling United
15:00
Slough Town
vs
Maidstone United
15:00
Tonbridge Angels
vs
Bath City
15:00
Wealdstone
vs
Hemel Hempstead Town

Latest news

New Path For Oxford City As Mark Jones Leaves Marsh Lane
Oxford City New Path For Oxford City As Mark Jones Leaves Marsh Lane

Oxford City are looking for a new manager after Mark Jones left the club by 'mutual consent' this afternoon.

Flying Farsley Hand Manager Lakeland The Right Answers
Farsley Celtic Flying Farsley Hand Manager Lakeland The Right Answers

Adam Lakeland always knew his Farsley Celtic players would respond to their first set-back of the season.

Evatt On Board For Longer As Barrow Tie Their Boss Down
Barrow Evatt On Board For Longer As Barrow Tie Their Boss Down

Ian Evatt has ended any speculation regarding his future by agreeing a new and improved contract at Barrow.