Monday 2 September 2019

Vanarama National League North

19:45
Curzon Ashton
vs
Chester

Vanarama National League South

19:45
Chelmsford City
vs
Billericay Town

Tuesday 3 September 2019

Vanarama National League

19:45
Barnet
vs
Aldershot Town
19:45
Barrow
vs
Hartlepool United
19:45
Chesterfield
vs
FC Halifax Town
19:45
Dover Athletic
vs
Ebbsfleet United
19:45
Eastleigh
vs
Boreham Wood
19:45
Harrogate Town
vs
Chorley
19:45
Notts County
vs
Solihull Moors
19:45
Stockport County
vs
AFC Fylde
19:45
Woking
vs
Torquay United
19:45
Wrexham
vs
Maidenhead United
19:45
Yeovil Town
vs
Sutton United

Vanarama National League North

19:45
AFC Telford United
vs
Gloucester City
19:45
Bradford Park Avenue
vs
Farsley Celtic
19:45
Gateshead
vs
Spennymoor Town
19:45
Guiseley
vs
York City
19:45
Kettering Town
vs
Boston United
19:45
Kidderminster Harriers
vs
Brackley Town
19:45
Kings Lynn Town
vs
Alfreton Town
19:45
Leamington
vs
Hereford
19:45
Southport
vs
Altrincham

Vanarama National League South

19:45
Bath City
vs
Hampton & Richmond Borough
19:45
Concord Rangers
vs
Braintree Town
19:45
Dorking Wanderers
vs
Chippenham Town
19:45
Dulwich Hamlet
vs
Maidstone United
19:45
Oxford City
vs
Weymouth
19:45
Slough Town
vs
Hemel Hempstead Town
19:45
St. Albans City
vs
Wealdstone
19:45
Tonbridge Angels
vs
Dartford
19:45
Welling United
vs
Eastbourne Borough

Wednesday 4 September 2019

Vanarama National League

19:45
Dagenham & Redbridge
vs
Bromley
BT Sport
Live on BT Sport

Vanarama National League North

19:45
Darlington
vs
Blyth Spartans

Vanarama National League South

19:45
Havant & Waterlooville
vs
Hungerford Town

Saturday 7 September 2019

Vanarama National League

15:00
AFC Fylde
vs
Barnet
15:00
Aldershot Town
vs
Barrow
15:00
Boreham Wood
vs
Dover Athletic
15:00
Bromley
vs
Chesterfield
15:00
Chorley
vs
Stockport County
15:00
Ebbsfleet United
vs
Eastleigh
15:00
FC Halifax Town
vs
Yeovil Town
19:30
Hartlepool United
vs
Woking
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Maidenhead United
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Sutton United
vs
Notts County
15:00
Torquay United
vs
Harrogate Town

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Curzon Ashton
15:00
Altrincham
vs
Leamington
15:00
Blyth Spartans
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Boston United
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Brackley Town
vs
AFC Telford United
15:00
Chester
vs
Guiseley
15:00
Farsley Celtic
vs
Kettering Town
15:00
Gloucester City
vs
Darlington
15:00
Hereford
vs
Gateshead
15:00
Spennymoor Town
vs
Kings Lynn Town
15:00
York City
vs
Southport

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Bath City
15:00
Braintree Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Chippenham Town
vs
Tonbridge Angels
15:00
Dartford
vs
Dorking Wanderers
15:00
Eastbourne Borough
vs
Slough Town
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Concord Rangers
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Chelmsford City
15:00
Hungerford Town
vs
St. Albans City
15:00
Maidstone United
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Wealdstone
vs
Oxford City
15:00
Weymouth
vs
Welling United

Tuesday 10 September 2019

Vanarama National League North

19:45
Spennymoor Town
vs
Blyth Spartans

Saturday 14 September 2019

Vanarama National League

15:00
Barnet
vs
Maidenhead United
15:00
Barrow
vs
Solihull Moors
15:00
Chesterfield
vs
Torquay United
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Hartlepool United
15:00
Dover Athletic
vs
Chorley
15:00
Eastleigh
vs
Bromley
15:00
Harrogate Town
vs
Boreham Wood
15:00
Notts County
vs
FC Halifax Town
15:00
Stockport County
vs
Aldershot Town
15:00
Woking
vs
Ebbsfleet United
17:20
Wrexham
vs
Sutton United
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Yeovil Town
vs
AFC Fylde

Vanarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Chester
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Spennymoor Town
15:00
Curzon Ashton
vs
Brackley Town
15:00
Darlington
vs
York City
15:00
Gateshead
vs
Boston United
15:00
Guiseley
vs
Hereford
15:00
Kettering Town
vs
Alfreton Town
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Altrincham
15:00
Kings Lynn Town
vs
Gloucester City
15:00
Leamington
vs
Farsley Celtic
15:00
Southport
vs
Blyth Spartans

Vanarama National League South

15:00
Bath City
vs
Eastbourne Borough
15:00
Chelmsford City
vs
Chippenham Town
15:00
Concord Rangers
vs
Dartford
15:00
Dorking Wanderers
vs
Maidstone United
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Hungerford Town
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Braintree Town
15:00
Oxford City
vs
Billericay Town
15:00
Slough Town
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
St. Albans City
vs
Weymouth
15:00
Tonbridge Angels
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Welling United
vs
Wealdstone

Saturday 21 September 2019

Vanarama National League

17:20
AFC Fylde
vs
Eastleigh
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Aldershot Town
vs
Wrexham
15:00
Boreham Wood
vs
Stockport County
15:00
Bromley
vs
Notts County
15:00
Chorley
vs
Woking
15:00
Ebbsfleet United
vs
Barrow
15:00
FC Halifax Town
vs
Barnet
15:00
Hartlepool United
vs
Dover Athletic
15:00
Maidenhead United
vs
Harrogate Town
15:00
Solihull Moors
vs
Yeovil Town
15:00
Sutton United
vs
Chesterfield
15:00
Torquay United
vs
Dagenham & Redbridge

Tuesday 24 September 2019

Vanarama National League

19:45
AFC Fylde
vs
Wrexham
19:45
Aldershot Town
vs
Yeovil Town
19:45
Boreham Wood
vs
Notts County
19:45
Bromley
vs
Woking
19:45
Chorley
vs
Barrow
19:45
Ebbsfleet United
vs
Barnet
19:45
FC Halifax Town
vs
Harrogate Town
19:45
Hartlepool United
vs
Chesterfield
19:45
Maidenhead United
vs
Dover Athletic
19:45
Solihull Moors
vs
Stockport County
19:45
Sutton United
vs
Dagenham & Redbridge
19:45
Torquay United
vs
Eastleigh

Saturday 28 September 2019

Vanarama National League

15:00
Barnet
vs
Solihull Moors
15:00
Barrow
vs
Maidenhead United
15:00
Chesterfield
vs
Aldershot Town
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Chorley
17:20
Dover Athletic
vs
FC Halifax Town
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Eastleigh
vs
Hartlepool United
15:00
Harrogate Town
vs
Sutton United
15:00
Notts County
vs
AFC Fylde
15:00
Stockport County
vs
Torquay United
15:00
Woking
vs
Boreham Wood
15:00
Wrexham
vs
Ebbsfleet United
15:00
Yeovil Town
vs
Bromley

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Darlington
15:00
Altrincham
vs
Gateshead
15:00
Blyth Spartans
vs
AFC Telford United
15:00
Boston United
vs
Southport
15:00
Brackley Town
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Chester
vs
Leamington
15:00
Farsley Celtic
vs
Curzon Ashton
15:00
Gloucester City
vs
Guiseley
15:00
Hereford
vs
Kettering Town
15:00
Spennymoor Town
vs
Kidderminster Harriers
15:00
York City
vs
Kings Lynn Town

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Dorking Wanderers
15:00
Braintree Town
vs
Oxford City
15:00
Chippenham Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Dartford
vs
Slough Town
15:00
Eastbourne Borough
vs
Chelmsford City
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Tonbridge Angels
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Bath City
15:00
Hungerford Town
vs
Welling United
15:00
Maidstone United
vs
St. Albans City
15:00
Wealdstone
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Weymouth
vs
Concord Rangers

Latest news

Club Licences Granted for National League Football Academy
General Club Licences Granted for National League Football Academy

The National League have granted 22 Clubs an Academy Licence for the inaugural National League Football Academy season.

‘It’s A Place Full Of Incredible Memories And Great People’
Vanarama National League ‘It’s A Place Full Of Incredible Memories And Great People’

Nigel Clough doesn’t regret saying yes to managing Derby County, just what saying yes to managing Derby County actually meant.

Chairman Brian Barwick Reflects on The National League's 40th Anniversary
General Chairman Brian Barwick Reflects on The National League's 40th Anniversary

This weekend, The National League celebrates it’s 40th anniversary, since the first fixtures took place in the then-called Alliance Premier League.