Saturday 2 March 2019

Vanarama National League

15:00
AFC Fylde
vs
Maidenhead United
15:00
Aldershot Town
vs
Gateshead
15:00
Barnet
vs
Barrow
15:00
Bromley
vs
Boreham Wood
15:00
Dover Athletic
vs
Braintree Town
15:00
Eastleigh
vs
FC Halifax Town
15:00
Ebbsfleet United
vs
Salford City
15:00
Harrogate Town
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Leyton Orient
17:20
Solihull Moors
vs
Maidstone United
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Sutton United
vs
Hartlepool United
15:00
Wrexham
vs
Chesterfield

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Ashton United
15:00
Altrincham
vs
Chester
15:00
Blyth Spartans
vs
Brackley Town
15:00
Boston United
vs
AFC Telford United
15:00
Bradford (Park Avenue)
vs
Curzon Ashton
15:00
Darlington
vs
Chorley
15:00
FC United Of Manchester
vs
Hereford
15:00
Guiseley
vs
Southport
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Nuneaton Borough
15:00
Leamington
vs
York City
15:00
Stockport County
vs
Spennymoor Town

Vanarama National League South

15:00
Bath City
vs
Truro City
15:00
Chelmsford City
vs
Concord Rangers
15:00
Chippenham Town
vs
Oxford City
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Dartford
15:00
East Thurrock United
vs
Billericay Town
15:00
Gloucester City
vs
Wealdstone
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Eastbourne Borough
15:00
Hungerford Town
vs
Woking
15:00
Slough Town
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Torquay United
vs
Weston-super-Mare AFC
15:00
Welling United
vs
St Albans City

Monday 4 March 2019

Vanarama National League North

19:45
Curzon Ashton
vs
Guiseley

Tuesday 5 March 2019

Vanarama National League

19:45
Barrow
vs
Leyton Orient
19:45
Braintree Town
vs
Chesterfield
19:45
FC Halifax Town
vs
Barnet
19:45
Harrogate Town
vs
Bromley
19:45
Maidenhead United
vs
Dagenham & Redbridge
19:45
Salford City
vs
Sutton United

Vanarama National League North

19:45
AFC Telford United
vs
Darlington
19:45
Altrincham
vs
Blyth Spartans
19:45
Boston United
vs
Stockport County
19:45
Bradford (Park Avenue)
vs
Leamington
19:45
Spennymoor Town
vs
Southport

Vanarama National League South

19:45
Gloucester City
vs
Concord Rangers
19:45
Hemel Hempstead Town
vs
Dartford
19:45
Torquay United
vs
Chelmsford City
19:45
Weston-super-Mare AFC
vs
Wealdstone

Saturday 9 March 2019

Vanarama National League

15:00
Barrow
vs
Aldershot Town
15:00
Boreham Wood
vs
AFC Fylde
15:00
Braintree Town
vs
Harrogate Town
15:00
Chesterfield
vs
Eastleigh
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Bromley
15:00
FC Halifax Town
vs
Ebbsfleet United
15:00
Gateshead
vs
Barnet
15:00
Hartlepool United
vs
Dover Athletic
12:35
Leyton Orient
vs
Wrexham
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Maidenhead United
vs
Sutton United
15:00
Maidstone United
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Salford City
vs
Solihull Moors

Vanarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
FC United Of Manchester
15:00
Ashton United
vs
Bradford (Park Avenue)
15:00
Brackley Town
vs
Stockport County
15:00
Chester
vs
Leamington
15:00
Chorley
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Curzon Ashton
vs
Blyth Spartans
15:00
Hereford
vs
Darlington
15:00
Nuneaton Borough
vs
Alfreton Town
15:00
Southport
vs
Boston United
15:00
Spennymoor Town
vs
Guiseley
15:00
York City
vs
Altrincham

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Torquay United
15:00
Concord Rangers
vs
Slough Town
15:00
Dartford
vs
Gloucester City
15:00
Eastbourne Borough
vs
Chelmsford City
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Bath City
15:00
Oxford City
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
St Albans City
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Truro City
vs
East Thurrock United
15:00
Wealdstone
vs
Welling United
15:00
Weston-super-Mare AFC
vs
Hungerford Town
15:00
Woking
vs
Chippenham Town

Tuesday 12 March 2019

Vanarama National League

19:45
AFC Fylde
vs
Hartlepool United
19:45
Aldershot Town
vs
Leyton Orient
19:45
Barnet
vs
FC Halifax Town
19:45
Bromley
vs
Chesterfield
19:45
Dover Athletic
vs
Boreham Wood
19:45
Eastleigh
vs
Maidstone United
19:45
Ebbsfleet United
vs
Maidenhead United
19:45
Havant & Waterlooville
vs
Dagenham & Redbridge
19:45
Solihull Moors
vs
Gateshead
19:45
Sutton United
vs
Braintree Town
19:45
Wrexham
vs
Barrow

Vanarama National League North

19:45
Hereford
vs
Brackley Town
19:45
Spennymoor Town
vs
Bradford (Park Avenue)

Vanarama National League South

19:45
Bath City
vs
Hampton & Richmond Borough
19:45
Oxford City
vs
Woking
19:45
St Albans City
vs
Weston-super-Mare AFC

Saturday 16 March 2019

Vanarama National League

15:00
AFC Fylde
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Aldershot Town
vs
Salford City
15:00
Barnet
vs
Hartlepool United
15:00
Bromley
vs
Leyton Orient
15:00
Dover Athletic
vs
FC Halifax Town
15:00
Eastleigh
vs
Barrow
15:00
Ebbsfleet United
vs
Boreham Wood
15:00
Harrogate Town
vs
Maidenhead United
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Chesterfield
15:00
Solihull Moors
vs
Braintree Town
15:00
Sutton United
vs
Gateshead
15:00
Wrexham
vs
Maidstone United

Vanarama National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Hereford
15:00
Altrincham
vs
Brackley Town
15:00
Blyth Spartans
vs
Nuneaton Borough
15:00
Boston United
vs
Chorley
15:00
Bradford (Park Avenue)
vs
AFC Telford United
15:00
Darlington
vs
Chester
15:00
FC United Of Manchester
vs
York City
15:00
Guiseley
vs
Curzon Ashton
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Spennymoor Town
15:00
Leamington
vs
Southport
15:00
Stockport County
vs
Ashton United

Vanarama National League South

15:00
Bath City
vs
Wealdstone
15:00
Chelmsford City
vs
Weston-super-Mare AFC
15:00
Chippenham Town
vs
St Albans City
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Truro City
15:00
East Thurrock United
vs
Oxford City
15:00
Gloucester City
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Concord Rangers
15:00
Hungerford Town
vs
Eastbourne Borough
15:00
Slough Town
vs
Billericay Town
15:00
Torquay United
vs
Dartford
15:00
Welling United
vs
Woking

Tuesday 19 March 2019

Vanarama National League

19:45
Barnet
vs
Harrogate Town

Saturday 23 March 2019

Vanarama National League

15:00
Barrow
vs
Harrogate Town
15:00
Boreham Wood
vs
Aldershot Town
15:00
Braintree Town
vs
Bromley
12:30
Chesterfield
vs
Sutton United
BT Sport
Live on BT Sport
15:00
Dagenham & Redbridge
vs
Dover Athletic
15:00
FC Halifax Town
vs
Solihull Moors
15:00
Gateshead
vs
AFC Fylde
15:00
Hartlepool United
vs
Wrexham
15:00
Leyton Orient
vs
Eastleigh
15:00
Maidenhead United
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Maidstone United
vs
Ebbsfleet United
15:00
Salford City
vs
Barnet

Vanarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Altrincham
15:00
Ashton United
vs
Blyth Spartans
15:00
Brackley Town
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Chester
vs
Stockport County
15:00
Chorley
vs
Leamington
15:00
Curzon Ashton
vs
FC United Of Manchester
15:00
Hereford
vs
Guiseley
15:00
Nuneaton Borough
vs
Darlington
15:00
Southport
vs
Bradford (Park Avenue)
15:00
Spennymoor Town
vs
Alfreton Town
15:00
York City
vs
Boston United

Vanarama National League South

15:00
Billericay Town
vs
Hungerford Town
15:00
Concord Rangers
vs
Torquay United
15:00
Dartford
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Eastbourne Borough
vs
Bath City
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
East Thurrock United
15:00
Oxford City
vs
Dulwich Hamlet
15:00
St Albans City
vs
Gloucester City
15:00
Truro City
vs
Chelmsford City
15:00
Wealdstone
vs
Chippenham Town
15:00
Weston-super-Mare AFC
vs
Welling United
15:00
Woking
vs
Slough Town

Tuesday 26 March 2019

Vanarama National League

19:45
Barnet
vs
Aldershot Town
19:45
Leyton Orient
vs
AFC Fylde

Wednesday 27 March 2019

Vanarama National League

19:45
Harrogate Town
vs
Salford City
BT Sport
Live on BT Sport

Saturday 30 March 2019

Vanarama National League

15:00
Aldershot Town
vs
AFC Fylde
15:00
Barnet
vs
Leyton Orient
15:00
Barrow
vs
Boreham Wood
15:00
Braintree Town
vs
Gateshead
15:00
Chesterfield
vs
Dagenham & Redbridge
15:00
Eastleigh
vs
Hartlepool United
15:00
Ebbsfleet United
vs
Wrexham
15:00
FC Halifax Town
vs
Maidenhead United
15:00
Harrogate Town
vs
Maidstone United
15:00
Salford City
vs
Bromley
15:00
Solihull Moors
vs
Dover Athletic
15:00
Sutton United
vs
Havant & Waterlooville

Vanarama National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Blyth Spartans
15:00
Altrincham
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Boston United
vs
Curzon Ashton
15:00
Bradford (Park Avenue)
vs
Alfreton Town
15:00
Chester
vs
Chorley
15:00
FC United Of Manchester
vs
Nuneaton Borough
15:00
Guiseley
vs
York City
15:00
Leamington
vs
Ashton United
15:00
Southport
vs
Brackley Town
15:00
Spennymoor Town
vs
Hereford
15:00
Stockport County
vs
Darlington

Vanarama National League South

15:00
Bath City
vs
Woking
15:00
Chelmsford City
vs
Oxford City
15:00
Concord Rangers
vs
Weston-super-Mare AFC
15:00
Dartford
vs
Truro City
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Billericay Town
15:00
East Thurrock United
vs
Chippenham Town
15:00
Gloucester City
vs
Welling United
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Hungerford Town
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Eastbourne Borough
15:00
Slough Town
vs
St Albans City
15:00
Torquay United
vs
Wealdstone

Latest news

Your Weekend Starts Here! So What’s In Store On Saturday?
Vanarama National League Your Weekend Starts Here! So What’s In Store On Saturday?

There was plenty of havoc caused in the title race last weekend - so what have we got to look forward to this time around?

National League’s Free-Scoring Goal-den Boys Race!
Vanarama National League National League’s Free-Scoring Goal-den Boys Race!

Although the gripping National League title race is very much on everyone’s minds, there’s another interesting little subplot going on too.

Watson Won’t Wave Port’s Play-Off White Flag Just Yet
Southport Watson Won’t Wave Port’s Play-Off White Flag Just Yet

Southport manager Liam Watson refuses to throw in the play-off towel.