Monday 2 April 2018

National League

15:00
Aldershot Town
vs
Eastleigh
15:00
Barrow
vs
AFC Fylde
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Maidstone United
15:00
Ebbsfleet United
vs
Dover Athletic
15:00
FC Halifax Town
vs
Gateshead
15:00
Hartlepool United
vs
Guiseley
15:00
Leyton Orient
vs
Maidenhead United
15:00
Macclesfield Town
vs
Chester
15:00
Sutton United
vs
Bromley
15:00
Torquay United
vs
Woking
15:00
Tranmere Rovers
vs
Solihull Moors
15:00
Wrexham
vs
Boreham Wood

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Leamington
15:00
Chorley
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Curzon Ashton
vs
Alfreton Town
15:00
FC United Of Manchester
vs
York City
15:00
Harrogate Town
vs
Blyth Spartans
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Brackley Town
15:00
North Ferriby United
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Nuneaton Town
vs
Boston United
15:00
Southport
vs
Salford City
15:00
Spennymoor Town
vs
Darlington
15:00
Stockport County
vs
Tamworth

National League South

15:00
Bath City
vs
Gloucester City
15:00
Chelmsford City
vs
Concord Rangers
15:00
East Thurrock United
vs
Dartford
15:00
Eastbourne Borough
vs
Bognor Regis Town
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Welling United
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Wealdstone
15:00
Hungerford Town FC
vs
Poole Town
15:00
Oxford City
vs
Chippenham Town
15:00
St. Albans City
vs
Braintree Town
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Truro City
15:00
Whitehawk
vs
Havant & Waterlooville

Saturday 7 April 2018

National League

15:00
AFC Fylde
vs
Sutton United
15:00
Aldershot Town
vs
Maidenhead United
15:00
Bromley
vs
Gateshead
15:00
Chester
vs
Tranmere Rovers
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Woking
15:00
Dover Athletic
vs
Torquay United
15:00
Eastleigh
vs
Wrexham
15:00
Ebbsfleet United
vs
Macclesfield Town
15:00
FC Halifax Town
vs
Boreham Wood
15:00
Guiseley
vs
Maidstone United
15:00
Hartlepool United
vs
Solihull Moors
15:00
Leyton Orient
vs
Barrow

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Chorley
15:00
Alfreton Town
vs
Spennymoor Town
15:00
Blyth Spartans
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Leamington
15:00
Curzon Ashton
vs
Brackley Town
15:00
Darlington
vs
Boston United
15:00
North Ferriby United
vs
Stockport County
15:00
Salford City
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Southport
vs
Nuneaton Town
15:00
Tamworth
vs
FC United Of Manchester
15:00
York City
vs
Harrogate Town

National League South

15:00
Chelmsford City
vs
Poole Town
15:00
Concord Rangers
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Dartford
vs
Weston-Super-Mare
15:00
Gloucester City
vs
Bognor Regis Town
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Chippenham Town
15:00
Hungerford Town FC
vs
Braintree Town
15:00
Oxford City
vs
Eastbourne Borough
15:00
St. Albans City
vs
Whitehawk
15:00
Truro City
vs
East Thurrock United
15:00
Wealdstone
vs
Bath City
15:00
Welling United
vs
Havant & Waterlooville

Saturday 14 April 2018

National League

15:00
Barrow
vs
Ebbsfleet United
15:00
Boreham Wood
vs
Chester
15:00
Gateshead
vs
Eastleigh
15:00
Macclesfield Town
vs
Leyton Orient
15:00
Maidenhead United
vs
Dover Athletic
15:00
Maidstone United
vs
AFC Fylde
15:00
Solihull Moors
vs
Guiseley
15:00
Sutton United
vs
Hartlepool United
15:00
Torquay United
vs
FC Halifax Town
15:00
Tranmere Rovers
vs
Aldershot Town
15:00
Woking
vs
Bromley
15:00
Wrexham
vs
Dagenham and Redbridge

National League North

15:00
Boston United
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Brackley Town
vs
Alfreton Town
15:00
Chorley
vs
Blyth Spartans
15:00
FC United Of Manchester
vs
Darlington
15:00
Gainsborough Trinity
vs
York City
15:00
Harrogate Town
vs
Southport
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Tamworth
15:00
Leamington
vs
Curzon Ashton
15:00
Nuneaton Town
vs
Salford City
15:00
Spennymoor Town
vs
North Ferriby United
15:00
Stockport County
vs
AFC Telford United

National League South

15:00
Bath City
vs
Hungerford Town FC
15:00
Bognor Regis Town
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Braintree Town
vs
Concord Rangers
15:00
Chippenham Town
vs
Truro City
15:00
East Thurrock United
vs
Chelmsford City
15:00
Eastbourne Borough
vs
Dartford
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Gloucester City
15:00
Havant & Waterlooville
vs
St. Albans City
15:00
Poole Town
vs
Wealdstone
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Oxford City
15:00
Whitehawk
vs
Welling United

Saturday 21 April 2018

National League

15:00
AFC Fylde
vs
Solihull Moors
15:00
Aldershot Town
vs
Barrow
15:00
Bromley
vs
Boreham Wood
15:00
Chester
vs
Maidstone United
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Maidenhead United
15:00
Dover Athletic
vs
Gateshead
15:00
Eastleigh
vs
Macclesfield Town
15:00
Ebbsfleet United
vs
Sutton United
15:00
FC Halifax Town
vs
Tranmere Rovers
15:00
Guiseley
vs
Woking
15:00
Hartlepool United
vs
Torquay United
15:00
Leyton Orient
vs
Wrexham

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Alfreton Town
vs
FC United Of Manchester
15:00
Blyth Spartans
vs
Stockport County
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Harrogate Town
15:00
Curzon Ashton
vs
Spennymoor Town
15:00
Darlington
vs
Nuneaton Town
15:00
North Ferriby United
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Salford City
vs
Boston United
15:00
Southport
vs
Brackley Town
15:00
Tamworth
vs
Chorley
15:00
York City
vs
Leamington

National League South

15:00
Chelmsford City
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Concord Rangers
vs
Poole Town
15:00
Dartford
vs
Bath City
15:00
Gloucester City
vs
East Thurrock United
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Eastbourne Borough
15:00
Hungerford Town FC
vs
Whitehawk
15:00
Oxford City
vs
Bognor Regis Town
15:00
St. Albans City
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Truro City
vs
Braintree Town
15:00
Wealdstone
vs
Chippenham Town
15:00
Welling United
vs
Weston-Super-Mare

Saturday 28 April 2018

National League

12:30
Barrow
vs
Chester
12:30
Boreham Wood
vs
Guiseley
12:30
Gateshead
vs
Leyton Orient
12:30
Macclesfield Town
vs
Dagenham and Redbridge
12:30
Maidenhead United
vs
Bromley
12:30
Maidstone United
vs
FC Halifax Town
12:30
Solihull Moors
vs
Eastleigh
12:30
Sutton United
vs
Aldershot Town
12:30
Torquay United
vs
Ebbsfleet United
12:30
Tranmere Rovers
vs
Hartlepool United
12:30
Woking
vs
Dover Athletic
12:30
Wrexham
vs
AFC Fylde

National League North

15:00
Boston United
vs
AFC Telford United
15:00
Brackley Town
vs
York City
15:00
Chorley
vs
Alfreton Town
15:00
FC United Of Manchester
vs
North Ferriby United
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Tamworth
15:00
Harrogate Town
vs
Curzon Ashton
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Leamington
vs
Salford City
15:00
Nuneaton Town
vs
Blyth Spartans
15:00
Spennymoor Town
vs
Southport
15:00
Stockport County
vs
Darlington

National League South

15:00
Bath City
vs
St. Albans City
15:00
Bognor Regis Town
vs
Dartford
15:00
Braintree Town
vs
Gloucester City
15:00
Chippenham Town
vs
Welling United
15:00
East Thurrock United
vs
Hungerford Town FC
15:00
Eastbourne Borough
vs
Chelmsford City
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Truro City
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Concord Rangers
15:00
Poole Town
vs
Oxford City
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Whitehawk
vs
Wealdstone

Latest news

Bobby Is Happy To Cast A Dark Shadow Over Burman
Wealdstone Bobby Is Happy To Cast A Dark Shadow Over Burman

Dartford manager Tony Burman is already sick of the sight of Bobby Wilkinson - he’s even told him as much!

Maamria: Two Draws Something To Build On
Nuneaton Town Maamria: Two Draws Something To Build On

Nuneaton Town boss Dino Maamria believes their back-to-back draws can lead to them building momentum and victories.

The FA & The PFA Commission New Study Into Dementia In Football
General The FA & The PFA Commission New Study Into Dementia In Football

The Football Association and the Professional Footballers’ Association have appointed Dr William Stewart and colleagues at the University of Glasgow and the Hampden Sports Clinic to lead an independent research study into the incidence of degenerative neu