Monday 1 January 2018

National League

15:00
AFC Fylde
vs
Tranmere Rovers
15:00
Bromley
vs
Ebbsfleet United
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Leyton Orient
15:00
FC Halifax Town
vs
Macclesfield Town
15:00
Guiseley
vs
Chester
15:00
Hartlepool United
vs
Gateshead
15:00
Maidstone United
vs
Dover Athletic
15:00
Solihull Moors
vs
Maidenhead United
15:00
Sutton United
vs
Boreham Wood
15:00
Torquay United
vs
Eastleigh
15:00
Woking
vs
Aldershot Town
15:00
Wrexham
vs
Barrow

National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Stockport County
15:00
Brackley Town
vs
Leamington
15:00
Curzon Ashton
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Boston United
15:00
Harrogate Town
vs
Darlington
15:00
Kidderminster Harriers
vs
AFC Telford United
15:00
Salford City
vs
FC United Of Manchester
15:00
Southport
vs
Chorley
15:00
Spennymoor Town
vs
Blyth Spartans
15:00
Tamworth
vs
Nuneaton Town
15:00
York City
vs
North Ferriby United

National League South

15:00
Bognor Regis Town
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Chelmsford City
vs
Braintree Town
15:00
Chippenham Town
vs
Hungerford Town FC
15:00
Dartford
vs
Welling United
15:00
East Thurrock United
vs
Concord Rangers
15:00
Eastbourne Borough
vs
Whitehawk
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
St. Albans City
15:00
Oxford City
vs
Gloucester City
15:00
Truro City
vs
Poole Town
15:00
Wealdstone
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Bath City

Saturday 6 January 2018

National League

15:00
Barrow
vs
Tranmere Rovers
15:00
Bromley
vs
AFC Fylde
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Hartlepool United
15:00
Dover Athletic
vs
Aldershot Town
15:00
Eastleigh
vs
Guiseley
15:00
Ebbsfleet United
vs
Chester
15:00
Gateshead
vs
Sutton United
15:00
Leyton Orient
vs
Boreham Wood
15:00
Macclesfield Town
vs
Solihull Moors
15:00
Maidenhead United
vs
FC Halifax Town
15:00
Woking
vs
Maidstone United
15:00
Wrexham
vs
Torquay United

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Curzon Ashton
15:00
Blyth Spartans
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Boston United
vs
Tamworth
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Spennymoor Town
15:00
Chorley
vs
Harrogate Town
15:00
Darlington
vs
York City
15:00
FC United Of Manchester
vs
Southport
15:00
Leamington
vs
Kidderminster Harriers
15:00
North Ferriby United
vs
Alfreton Town
15:00
Nuneaton Town
vs
Brackley Town
15:00
Stockport County
vs
Salford City

National League South

15:00
Bath City
vs
Truro City
15:00
Braintree Town
vs
East Thurrock United
15:00
Concord Rangers
vs
Dartford
15:00
Gloucester City
vs
Weston-Super-Mare
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Wealdstone
15:00
Hungerford Town FC
vs
Oxford City
15:00
Poole Town
vs
Chippenham Town
15:00
St. Albans City
vs
Chelmsford City
15:00
Welling United
vs
Eastbourne Borough
15:00
Whitehawk
vs
Bognor Regis Town

Saturday 13 January 2018

National League North

15:00
Alfreton Town
vs
Darlington
15:00
Brackley Town
vs
North Ferriby United
15:00
Curzon Ashton
vs
Chorley
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Nuneaton Town
15:00
Harrogate Town
vs
Stockport County
15:00
Kidderminster Harriers
vs
FC United Of Manchester
15:00
Salford City
vs
AFC Telford United
15:00
Southport
vs
Leamington
15:00
Spennymoor Town
vs
Boston United
15:00
Tamworth
vs
Blyth Spartans
15:00
York City
vs
Bradford Park Avenue

National League South

15:00
Bognor Regis Town
vs
Welling United
15:00
Chelmsford City
vs
Bath City
15:00
Chippenham Town
vs
Braintree Town
15:00
Dartford
vs
Havant & Waterlooville
15:00
East Thurrock United
vs
Poole Town
15:00
Eastbourne Borough
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Hungerford Town FC
15:00
Oxford City
vs
Whitehawk
15:00
Truro City
vs
Concord Rangers
15:00
Wealdstone
vs
Gloucester City
15:00
Weston-Super-Mare
vs
St. Albans City

Saturday 20 January 2018

National League

15:00
AFC Fylde
vs
Macclesfield Town
15:00
Aldershot Town
vs
Ebbsfleet United
15:00
Boreham Wood
vs
Dover Athletic
15:00
Chester
vs
Gateshead
15:00
FC Halifax Town
vs
Leyton Orient
15:00
Guiseley
vs
Barrow
15:00
Hartlepool United
vs
Wrexham
15:00
Maidstone United
vs
Eastleigh
15:00
Solihull Moors
vs
Woking
15:00
Sutton United
vs
Dagenham and Redbridge
15:00
Torquay United
vs
Bromley
15:00
Tranmere Rovers
vs
Maidenhead United

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Nuneaton Town
15:00
Alfreton Town
vs
Leamington
15:00
Blyth Spartans
vs
FC United Of Manchester
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Curzon Ashton
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Darlington
vs
Chorley
15:00
North Ferriby United
vs
Boston United
15:00
Salford City
vs
Harrogate Town
15:00
Southport
vs
Stockport County
15:00
Tamworth
vs
Brackley Town
15:00
York City
vs
Spennymoor Town

National League South

15:00
Bath City
vs
Concord Rangers
15:00
Bognor Regis Town
vs
Wealdstone
15:00
Braintree Town
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Chippenham Town
vs
Dartford
15:00
East Thurrock United
vs
Oxford City
15:00
Eastbourne Borough
vs
St. Albans City
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Hungerford Town FC
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Gloucester City
15:00
Poole Town
vs
Welling United
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Chelmsford City
15:00
Whitehawk
vs
Truro City

Saturday 27 January 2018

National League

15:00
Barrow
vs
Sutton United
15:00
Bromley
vs
FC Halifax Town
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Solihull Moors
15:00
Dover Athletic
vs
Guiseley
15:00
Eastleigh
vs
Hartlepool United
15:00
Ebbsfleet United
vs
Boreham Wood
15:00
Gateshead
vs
Maidstone United
15:00
Leyton Orient
vs
Aldershot Town
15:00
Macclesfield Town
vs
Torquay United
15:00
Maidenhead United
vs
Chester
15:00
Woking
vs
AFC Fylde
15:00
Wrexham
vs
Tranmere Rovers

National League North

15:00
Boston United
vs
Blyth Spartans
15:00
Brackley Town
vs
Salford City
15:00
Chorley
vs
North Ferriby United
15:00
FC United Of Manchester
vs
Curzon Ashton
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Alfreton Town
15:00
Harrogate Town
vs
AFC Telford United
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Southport
15:00
Leamington
vs
Darlington
15:00
Nuneaton Town
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Spennymoor Town
vs
Tamworth
15:00
Stockport County
vs
York City

National League South

15:00
Chelmsford City
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Concord Rangers
vs
Eastbourne Borough
15:00
Dartford
vs
Whitehawk
15:00
Gloucester City
vs
Chippenham Town
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Poole Town
15:00
Hungerford Town FC
vs
Bognor Regis Town
15:00
Oxford City
vs
Bath City
15:00
St. Albans City
vs
East Thurrock United
15:00
Truro City
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Wealdstone
vs
Weston-Super-Mare
15:00
Welling United
vs
Braintree Town

Latest news

No Moore Waiting As Micky Gets Barrow Job On Full Time Basis
Barrow No Moore Waiting As Micky Gets Barrow Job On Full Time Basis

Micky Moore has done enough to earn the Barrow job on a full-time basis, the club have announced.

Parkin Pounces For Landmark 200th Career Goal
York City Parkin Pounces For Landmark 200th Career Goal

John Parkin's brace against Salford City on Saturday in the FA Cup not only took York City into the next round but he also surpassed 200 career goals.

Marcus Bignot Is Named As The New Manager Of Chester
Chester Marcus Bignot Is Named As The New Manager Of Chester

Chester have today ended their search for the club's new manager.