Saturday 4 November 2017

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Tamworth
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Blyth Spartans
15:00
Darlington
vs
Brackley Town
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Chorley
15:00
Harrogate Town
vs
Kidderminster Harriers
15:00
Leamington
vs
Boston United
15:00
Nuneaton Town
vs
Spennymoor Town
15:00
Salford City
vs
Alfreton Town
15:00
Southport
vs
North Ferriby United
15:00
Stockport County
vs
FC United Of Manchester
15:00
York City
vs
Curzon Ashton

National League South

15:00
Braintree Town
vs
Bognor Regis Town
15:00
Concord Rangers
vs
Gloucester City
15:00
Dartford
vs
Wealdstone
15:00
East Thurrock United
vs
Weston-Super-Mare
15:00
Eastbourne Borough
vs
Poole Town
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Chippenham Town
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Chelmsford City
15:00
Hungerford Town FC
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Oxford City
vs
Truro City
15:00
St. Albans City
vs
Welling United
15:00
Whitehawk
vs
Bath City

Friday 10 November 2017

National League

19:45
Chester
vs
Wrexham

Saturday 11 November 2017

National League

15:00
Aldershot Town
vs
AFC Fylde
15:00
Barrow
vs
Macclesfield Town
15:00
Boreham Wood
vs
Hartlepool United
15:00
Dover Athletic
vs
Eastleigh
17:30
Ebbsfleet United
vs
Leyton Orient
15:00
FC Halifax Town
vs
Woking
15:00
Guiseley
vs
Bromley
15:00
Maidenhead United
vs
Gateshead
15:00
Solihull Moors
vs
Sutton United
15:00
Torquay United
vs
Maidstone United
15:00
Tranmere Rovers
vs
Dagenham and Redbridge

National League North

15:00
Alfreton Town
vs
York City
15:00
Blyth Spartans
vs
Leamington
15:00
Boston United
vs
Stockport County
15:00
Brackley Town
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Chorley
vs
Nuneaton Town
15:00
Curzon Ashton
vs
Southport
15:00
FC United Of Manchester
vs
AFC Telford United
15:00
Kidderminster Harriers
vs
Darlington
15:00
North Ferriby United
vs
Bradford Park Avenue
15:00
Spennymoor Town
vs
Harrogate Town
15:00
Tamworth
vs
Salford City

National League South

15:00
Bath City
vs
East Thurrock United
15:00
Bognor Regis Town
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Chelmsford City
vs
Oxford City
15:00
Chippenham Town
vs
St. Albans City
15:00
Gloucester City
vs
Whitehawk
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Poole Town
vs
Braintree Town
15:00
Truro City
vs
Dartford
15:00
Wealdstone
vs
Hungerford Town FC
15:00
Welling United
vs
Concord Rangers
15:00
Weston-Super-Mare
vs
Eastbourne Borough

Saturday 18 November 2017

National League

15:00
AFC Fylde
vs
Torquay United
15:00
Bromley
vs
Chester
15:00
Dagenham and Redbridge
vs
Guiseley
15:00
Eastleigh
vs
Barrow
15:00
Gateshead
vs
Tranmere Rovers
15:00
Hartlepool United
vs
Aldershot Town
15:00
Leyton Orient
vs
Dover Athletic
15:00
Macclesfield Town
vs
Boreham Wood
15:00
Maidstone United
vs
Solihull Moors
15:00
Sutton United
vs
FC Halifax Town
15:00
Woking
vs
Maidenhead United
15:00
Wrexham
vs
Ebbsfleet United

National League North

15:00
AFC Telford United
vs
Alfreton Town
15:00
Bradford Park Avenue
vs
Brackley Town
15:00
Darlington
vs
Tamworth
15:00
Gainsborough Trinity
vs
FC United Of Manchester
15:00
Harrogate Town
vs
Boston United
15:00
Leamington
vs
Spennymoor Town
15:00
Nuneaton Town
vs
Curzon Ashton
15:00
Salford City
vs
North Ferriby United
15:00
Southport
vs
Blyth Spartans
15:00
Stockport County
vs
Chorley
15:00
York City
vs
Kidderminster Harriers

National League South

15:00
Braintree Town
vs
Weston-Super-Mare
15:00
Concord Rangers
vs
Chippenham Town
15:00
Dartford
vs
Gloucester City
15:00
East Thurrock United
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Eastbourne Borough
vs
Bath City
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Poole Town
15:00
Hemel Hempstead Town
vs
Welling United
15:00
Hungerford Town FC
vs
Truro City
15:00
Oxford City
vs
Wealdstone
15:00
St. Albans City
vs
Bognor Regis Town
15:00
Whitehawk
vs
Chelmsford City

Tuesday 21 November 2017

National League

19:45
AFC Fylde
vs
Guiseley
19:45
Bromley
vs
Aldershot Town
19:45
Dagenham and Redbridge
vs
Dover Athletic
19:45
Eastleigh
vs
Maidenhead United
19:45
Gateshead
vs
Barrow
19:45
Hartlepool United
vs
FC Halifax Town
19:45
Leyton Orient
vs
Chester
19:45
Macclesfield Town
vs
Tranmere Rovers
19:45
Maidstone United
vs
Boreham Wood
19:45
Sutton United
vs
Torquay United
19:45
Woking
vs
Ebbsfleet United
19:45
Wrexham
vs
Solihull Moors

Saturday 25 November 2017

National League

15:00
Aldershot Town
vs
Wrexham
15:00
Barrow
vs
Bromley
15:00
Boreham Wood
vs
Woking
12:30
Chester
vs
Dagenham and Redbridge
15:00
Dover Athletic
vs
AFC Fylde
15:00
Ebbsfleet United
vs
Hartlepool United
15:00
FC Halifax Town
vs
Eastleigh
15:00
Guiseley
vs
Sutton United
15:00
Maidenhead United
vs
Macclesfield Town
15:00
Solihull Moors
vs
Gateshead
15:00
Torquay United
vs
Leyton Orient
15:00
Tranmere Rovers
vs
Maidstone United

Latest news

No Moore Waiting As Micky Gets Barrow Job On Full Time Basis
Barrow No Moore Waiting As Micky Gets Barrow Job On Full Time Basis

Micky Moore has done enough to earn the Barrow job on a full-time basis, the club have announced.

Parkin Pounces For Landmark 200th Career Goal
York City Parkin Pounces For Landmark 200th Career Goal

John Parkin's brace against Salford City on Saturday in the FA Cup not only took York City into the next round but he also surpassed 200 career goals.

Marcus Bignot Is Named As The New Manager Of Chester
Chester Marcus Bignot Is Named As The New Manager Of Chester

Chester have today ended their search for the club's new manager.